16 Şubat 2018’de Vizyona Girecek Filmler

by

16 Şubat 2018’de 7 yeni film vizyona girecek. İşte o filmler;

Black_Panther_film_poster

Kara Panter – Black Panther

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Bilimkurgu

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi ile Marvel evrenine dahil olan karakter Kara Panter, solo filmi ile Marvel evrenindeki yerini alıyor.

Kaptan Amerika ile yan yana savaştıktan sonra, babasının ölümü üzerine tahta geçmek için vatanı Wakanda’ya dönen  T’Challa, burada yeni zorluklar ve mücadele etmesi gereken yeni düşmanlarla karşı karşıya kalır.

 

kapidaki-sir-1500552866

Kapıdaki Sır

Filmin Türü: Korku

Günümüzden 200 sene önce, köklü ve güçlü bir tarikata katılan bir adam, tarikatla yaptığı anlaşmayı bozunca, korkunç bir şekilde öldürülür, karısı ise çocuğu elinden alınarak bir kuyuya hapsedilir. Aradan geçen 200 sene, acılı ve kızgın annenin oğluna olan özlemini ve yaşadığı kadere kızgınlığını bir lanete dönüştürmüştür.

 

0076016.jpg-r_1500_2144-f_jpg-q_x-xxyxx

Hadi Be Oğlum

Filmin Türü: Dram

İletişim sorunları olan küçük oğlu Efe ile yalnız yaşayan balıkçı Ali, tüm hayatını oğluna adamış acılı bir babadır. Tek isteği oğlunun diğer çocuklar gibi neşeli ve normal bir hayat sürdüğünü görmektir ancak bu çok mümkün değildir. Efe; gülebilen, ağlayabilen ya da duygularını herhangi bir şekilde ifade edebilen bir çocuk değildir çünkü. Yaşadığı acıyı, hayat hikayesini oğlu ile paylaşmaya başlarsa içindeki acının ve yalnızlık hissinin azalacağını düşünen Ali, aksine, hikayesine tepki alamadıkça kendini daha yalnız ve çaresiz hissetmeye başlar. Fakat oğluna duyduğu bu büyük sevgi, ikisinin de hayatlarında beklenmedik şeylere etki edecektir.

 

113951.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx

Mutlu Canavar Ailesi – Happy Family

Filmin Türü: Aile, Animasyon

Wishbone ailesi, sıradan fakat aksiliklerle dolu hayatları yüzünden mutsuz görünen bir ailedir. Sürekli didişen çocukları, işi yüzünden mutsuz kocası ve kendi mutsuzluğuyla daha fazla yaşamak istemeyen anne Emma, ailesini bir araya getirip yeniden mutlu günlere dönebilmek için eğlenceli bir akşam planlar. Ancak işler onun planladığı gibi gitmez.

 

sofrasirlari_teaser_tr_yakinda_lo

Sofra Sırları

Filmin Türü: Dram, Komedi

Tüm hayatı evi ve eşinden ibaret olan Neslihan, dışarıdan bakıldığında sıradan ve sevecen bir ev kadınıdır. Eşinin işi sebebiyle, Anadolu’nun çeşitli kasabalarında, hepsi birbiriyle aynı yıllar geçirmiştir. Hayatları aynı sıradanlıkta ilerlemektedir. Neslihan aynı zamanda çok başarılı bir aşçıdır ve bu özelliği çevrelerindeki insanlarca iyi bilinmektedir.

Olağan hayatlarındaki kırılma ise, Neslihan’ın sofrasına misafir olan herkesin bir bir ölmeye başlamasıyla yaşanır. Ortada hiç bir delil yoktur, ancak herkesin gözleri Neslihan’ın üzerine çevrilmiştir.

 

2624240.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx

Ben, Tonya – I, Tonya

Filmin Türü: Biyografi, Dram

Tonya, çocukluğundan beri ona kötü davranan baskıcı ve asla memnun olmayan annesine rağmen, çok başarılı bir sporcu olmuştur. Tüm Amerika’nın gözü onun üzerindedir ve yıldızı giderek daha da parlamaktadır. Fakat asi ve aykırı bir karakter olduğu için medyayla yıldızı bir türlü barışmayan sporcu, 1994 senesinin olimpiyatlarından hemen önce, rakibinin dizinden yaralanması üzerine FBI’ın da içinde olduğu bir soruşturmanın sanıklarından biri haline gelir.

 

suyun-sesi-1512648401

Suyun Sesi – The Shape Of Water

Filmin Türü: Dram, Fantastik

Elisa, yalnız ve sıradan bir kadındır. Soğuk savaş döneminin Amerika’sında, devletin gizli deneyler yaptığı özel bir laboratuvarında temizlikçi olarak çalışmaktadır.

Elisa’nın sakin ve monoton hayatı, iş arkadaşı Zelda ile birlikte, laboratuvarda buldukları insanımsı bir su altı yaratığını korkunç deneylerden kurtarmak istemeleriyle karışır. Elisa ve Zelda, devlet için son derece kritik olan bu yaratığı, masum bir niyetle kaçırırlar. İlk etapta kimsenin şüpheli olarak aklına bile gelmeyen bu iki hizmetli, giriştikleri işin boyunun büyüklüğüyle yüzleşmek zorunda kalırlar.