3 Mart 2017 Tarihli Vizyon Filmleri

by

Mart ayının ilk haftasında vizyona girecek filmler arasından sizin için 5 film seçtik. İyi seyirler.

 

 

 

 

 

 

Logan

LOGAN

Yıllara meydan okuyan Logan da  artık yaşlanmış, hayattan usanmış, süper yetenekleri ise erozyona uğramaya başlamıştır ve Alzheimer’ın etkisiyle iyice unutkanlaşan Profesör Charles Xavier ile beraber Meksika sınırına yakın bir yerde saklanmaktadır. (Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde Trump’un başkan seçilmesi ve Meksika sınırına duvar örmek istemesi nedeniyle de ağzının tadı  kalmamıştır. Deermişim :)) ) Ancak ne kadar dış dünyadan kaçmaya çalışsa da bela gelip yine onu bulacaktır. Laura Kinney adlı bu küçük kızı (ki bu kızda kendisi gibi mutant) peşindeki Nathanial Essex’in liderliğindeki kötü adamlardan korumalıdır. Yani artık yumrukların ve yumruklarındaki bıçakların konuşma vakti gelmiştir.

Alt Tarafı Dünyanın Sonu (Dram)

Alt-Tarafı-Dünyanın-Sonu-burdafilmizle-1

Ölümcül bir hastalığa yakalandığı için ölümü artık an meselesi olan yazar Louis-Jean Knipper, hayırsız bir evlat olarak 12 yıldır hiç görmediği ailesini ziyaret ederek onlara veda etmeyi ve helallik almayı planlamaktadır. Ancak aile üyelerinden neredeyse hiç görmediği küçük kız kardeşi Suzanne, etrafındaki herkese öfke saçan ağabeyi Antoine ve de annesinin 12 yıldan sonra gelen bu ziyarete  tepkileri farklı olacaktır. Louis’in kendisi hakkındaki acı gerçeği ailesine anlatması ise kolay olmayacaktır.

Dehşet Evi – Sweet Home (Korku – Gerilim)

dehset evi

Genç emlakçı Alicia, satışını üstlendiği eski bir apartmanın boş bir dairesinde, sevgilisi Simon ile romantik bir gece geçirmek için hazırlıklar yapar. (Sanki babasının malı. Emanete riayet sıfır) Ancak güzel başlayan gece, apartman sahibinin bahar temizliğine soyunup kalan son kiracılarını öldürtmek için gönderdiği bir grup katil nedeniyle kabusa döner. (Öyle bizdeki gibi aidatını zamanında ödemeyen, kirayı geciktiren kiracılara tanınan tolerans yok adamlarda. Doğrudan temizliğe girişiyorlar) Katil grubu saldırıya geçince de gerilim yüklü kovalamaca başlar.

The Founder (Biyografi – Dram)

founder

Zengin olma hayalleri kuran ve Milkshake makineleri satan gezgin satıcı Ray Kroc,  California’ya yaptığı bir ziyaret esnasında McDonald’s restoranının servis hızından ve çalışma düzeninden etkilenerek Mac ve Dick McDonald kardeşlerle bu işi büyütmek üzere görüşür. Ancak daha önceki şube açma denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan McDonalds Kardeşler, sütten ağızları yandığı için yoğurdu üfleyerek yediklerinden bu teklife ilk başta sıcak bakmazlar. Amma velakin Kroc, ağızlarından girip burunlarından çıkar ve kardeşleri restoran zinciri oluşturmaya ikna eder. Başlarda büyük zorluklarla karşılaşılsa da işleri büyür. Ancak işler büyüdükçe, kardeşler ile Kroc arasına kara kedi girmeye başlar. Eee para bu, insanı bozuyor tabi…

Biz Size Döneriz (Dram – Komedi – Gençlik)

Biz Size Döneriz Filmi

Biz Size Döneriz Filmi

Üniversite hayatını anne-baba parası yiyip, vur patlasın çal oynasın havasıyla bitirerek mezun olan ve toz pembe hayallere sahip altı arkadaşın, üniversite mezunu işsizlerin kol gezdiği İstanbul’da iş ararken başlarına gelen zaman zaman eğlenceli, zaman zaman hüzünlü olaylara tanıklık etmeye hazır mısınız?