9 Şubat 2018’de Vizyona Girecek Filmler

by

9 Şubat 2018 tarihinde vizyona 5 yeni film girecek. İşte o filmler.

41iWJPR-FeL

Özgürlüğün Elli Tonu – Fifty Shades Freed

Filmin Türü: Romantik, Dram

Christian Grey ve Anastasia Steele ‘in tutku dolu aşkı kaldığı yerden devam ediyor. Tüm dünyada en çok beklenen filmlerden biri olan serinin final filmi 9 Şubat 2018’de  vizyonda olacak.

Final filminde Bayan Grey olarak karşımıza çıkacak olan Ana’ nın işi bu sefer çok daha zor olacak. Gizli rakipler ve acımasız düşmanlar ikilinin hayatını oldukça karıştıracak.

Film Detayları

 

have-a-nice-day-472-3

İyi Günler – Hao Ji Le

Filmin Türü: Komedi, Suç, Animasyon

Yetişkinler için animasyon olarak yapılan bu filmde, Çin’in küçük bir kasabasında yaşayan Xiao Zhang’ın bir çanta dolusu parayla kaçmaya çalışırken başından geçenler anlatılmaktadır.

Nişanlısının geçirdiği estetik operasyon başarısız olunca, Xiao yeni bir estetik operasyon için para aramaya başlar. Çareyi ise patronuna ait olan ve  içinde bir milyon yuan  bulunan çantayı çalıp kayıplara karışmakta bulur. Ancak gözardı ettiği bir şey vardır; yaşadığı kasaba küçük bir yerdir ve parayı çalıp kaçtığı haberi yayıldıkça herkes peşine düşmeye başlar

Film Detayları

 

kayhan-1516016541

Kayhan

Filmin Türü: Komedi

İyi niyetli ve komik bir insan olan Kayhan, arkadaşlarına çok değer vermektedir. Yıllar önce mezun olduğu lisenin pilav günü düzenlediğini öğrenince çok sevinir ve heyecanla o günün gelmesini bekler çünkü eski dostlarına kavuşacaktır.

O gün geldiğinde, organizasyon sırasında mezun oldukları senenin yıllıkları yeniden dağıtılır. Heyecanla yıllığı açıp okumaya başlayan Kayhan büyük bir hayal kırıklığı yaşar çünkü arkadaşı sandığı herkes ondan nefret ettiğini yazmıştır. Bunu görünce çileden çıkan Kayhan, intikam almak için planlar yapmaya başlar.

Şahan Gökbakar’ın sinemaya uyarladığı yeni karakteri Kayhan, eğlenceli hikayesiyle 9 Şubat’ta sinemalarda.

Film Detayları

 

 

9sG3aobi

Güzel Adam Süreyya

Filmin Türü: Belgesel

Beşiktaş camiasının sevilen simge isimlerinden malzemeci Süreyya Soner’in hayatını konu alan bu belgeselde, Beşiktaşlı bir çok futbolcu, yönetici ve taraftarla röportajlar yapılarak hem takımın tarihine hem de Süreyya Soner’in hayatına dokunuluyor.

Yalnızca futbol bakışı ile değil, tarihi ve kültürel bir bakışla Beşiktaş ve Beşiktaşlı olmak konusuna sevilen ve sayılan bir ismin hayatından örneklerle değiniliyor. Yıldız isimlerin anıları ile keyifli ve hüzünlü anılar, yeniden canlanıyor.

Film Detayları

 

MV5BYjdkNjQ0MmMtZDFmZi00MTYxLWJkZmEtZDMyZDIxMzk3MTUwXkEyXkFqcGdeQXVyNjg0ODQzNA@@._V1_

Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa

Filmin Türü: Animasyon, Macera, Çocuk

Leonardo ve arkadaşı Lorenzo, yaşadıkları Vinci kasabasında sakin ve neşeli bir hayat sürmektedirler. Leonardo enteresan icatlar yapmaya kafayı takmıştır, Lorenzo ile birlikte yeni icatlar peşinde koşmaktadırlar. Bir başka arkadaşları olan Gioconda ise onları izeyip yaptıkları şeylerle alay etmektedir.

Bir arada keyif içinde yaşayan bu gençler, bir gün kasabaya gelen birinin onlara gizli bir hazineden bahsetmesiyle kendilerini hiç ummadıkları bir maceranın içinde bulurlar.

Film Detayları