Benzersiz Filmi Geliyor

by

Çekimleri Lal Sanat Yapımcılık tarafından gerçekleştirilen Benzersiz Filmi’nin ilk teaserı yayınlandı! Biz de hemen bu teaser’ı sizlerle paylaşmak istedik.

Eczacı karakteriyle başrolünü Cemal Hünal’ın üstlendiği filmde Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş,Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan da ona eşlik ediyor. Genel olarak, kendi halinde bir eczacının yaralanması sonucu başına gelenleri ve sonrasında hayatında oluşan değişiklikleri konu alan filmin hikayesi hakkında henüz ayrıntılı bilgi verilmiyor.

İsmi gibi benzersiz olmayı amaçlayan filmin merakla beklenen ilk kareleri görücüye çıktı. Filmin konusu gibi yayınlanan ilk teaserı da içerdiği gizem unsurları ile izleyicileri meraklandırıp dikkatlerini çekmeyi başarıyor. ‘’Kahramanlar kusursuz değildir!’’ mottosuyla yola çıkan filmin bu sloganı izleyiciler için bazı ipuçları barındırıyor. Vizyon tarihi henüz kesinleşmeyen filmin gördüğü talepten ötürü bu yıl içinde, yakında vizyonda olması bekleniyor.