Ailecek Şaşkınız

by

ailecek-saskiniz-358aolil1yr7zt6e416eio

Ferhat ve Gökhan iki sıkı dosttur. Ferhat, babasının şirketinde CEO olmuştur, Gökhan da aynı şirkette finans müdürüdür. İki karakter de aslında fazlasıyla şımarık ve kendini beğenmiştir ve etraflarında, özellikle de şirkette pek sevilmezler. Ancak bu durum onlar için çokta önemli değildir çünkü her koşulda her istediklerini elde etmektedirler.

Birbirlerinden asla ayrılmayan bu garip ve komik ikili, şirkete yemek sağlanması için bir küçük esnafla anlaşmaya giderler. Gittikleri restoranın sahibi ile komik ve sıradışı bir dostluk kurarlar. Aynı zamanda Ferhat, restoran sahibinin kızına ilk görüşte aşık olur ve onu elde etmek için her yolu denemeye başlar. Ancak Elif, başarılı, sert mizaçlı ve güçlü bir kadındır ve onu elde etmek Ferhat gibi çocuksu ve zayıf bir karakter için hiçte kolay olmayacaktır. Ferhat, Elif’i kazanmaya çalışırken, bir yandan da hayatta her istediğini kolay ve zahmetsizce elde edemeyeceğini fark edecektir.

Ülkemizin en sevilen komedi oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in son filmi Ailecek Şaşkınız, Mart ayında vizyonda olacak.