Gerçek Kesit: Manyak

by

4767875.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

Belediyede temizlik görevlisi olarak çalışan ve son derece sıkıcı bir hayatı olan Rıza, annesi ile birlikte yaşamaktadır. Annesine çok düşkün olduğu için senelerdir evlenmemiş, annesini yalnız bırakmayı göze alamamıştır. Ancak evlilik her zaman istediği bir şeydir. Bir gün karşılarındaki apartmana Serpil adında bir kadın taşınır.Yeni boşanmış ve bir çocuğu olan Serpil ile Rıza arasında gün geçtikçe bir ilişki başlar gibi olur.

Rıza, Serpil’den çok etkilenmiştir ve aklından çıkarmaya çalıştığı evlilik fikri yeniden kafasında dolanmaya başlar. Aklı yine karışmaya ve suçluluk duygusu hissetmeye başlayan Rıza, annesi ve Serpil arasında yaşadığı gitgeller sebebi ile gerçek dünyayla bağlarını her geçen gün koparır ve garipleşmeye başlar. İşler o kadar çığırından çıkmıştır ki Rıza annesinin öldüğünü fark etmeden onunla yaşamaya devam eder ve bir yandan da umutsuzca Serpil ile ilişki kurmaya çalışır.

Onur Ünlü’nün bir zamanların ünlü ve enteresan programı ‘Gerçek Kesit’ten esinlenerek çektiği ve uzun zamandır merakla beklenen Gerçek Kesit: Manyak, 23 Mart’ta vizyona girecek.