Kızım ve Ben

by

MV5BYjEzY2IxOGItMmNkMy00NGUzLTliYWUtMTUxZjQxZmU2M2RkXkEyXkFqcGdeQXVyNTM5NjkxMzM@._V1_

Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu yapımda, Özel Harekat Polisi Doruk ve kızının hayat hikayesine tanık oluyoruz. Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Doruk, polis olma hayali ile yaşar ve akademiyi kazanıp bitirerek başarılı bir Özel Harekat polisi olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Simge ile aşık olur ve kısa süre sonra evlenirler. Güzel bir birliktelikleri olan ikilinin hayatları, kızları Zeynep dünyaya geldikten sonra değişir. Çocuğu olduktan sonra bunalıma giren Simge, bir gün aniden evi terk eder. Doruk, kızı ile baş başa kalmıştır.

Çok zor bir işi olan Doruk, bir yandan polislik görevini yerine getirmeye çabalarken bir yandan da küçük kızı Zeynep ile ilgilenmek zorundadır. Kızına hem annelik hem babalık yapan Doruk, bu zorlu hayata tam alışmışken Simge aniden geri döner. Alıştıkları düzen birden sarsılan baba-kız, hayatlarının iniş çıkışlarına alışmaya çalışırlar ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Yönetmenliğini Murat Gürvardar’ın üstlendiği yapım, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Yapımın 6 Nisan’da vizyona girmesi bekleniyor.