Winchester

by

MV5BMjI2OWE5OGItMTE4Yi00ZmIzLThjZDctNTU1OTMxMTc3Yjg4XkEyXkFqcGdeQXVyMjM4NTM5NDY@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_

Bir silah firmasının hayatta olan tek varisi olan Sarah Winchester, kendine şehirden uzakta bir yerde bir malikane yaptırmaya başlar. Yıllarca, haftanın her günü 24 saat boyunca çalışılarak yapılan malikane, nihayetinde yedi katlı, onlarca odası ve labirent gibi koridoruyla ürkütücü bir yapı haline gelir.

Sarah”nın akıl sağlığının yerinde olmadığı düşünülür, bu malikane de bu düşüncelerinin kanıtı gibidir. Yeğeni, serveti ve şirketin hissesini onun elinden almak için uğraşmaya başlar ve Sarah’ın akıl sağlığının yerinde olmadığını kanıtlayabilmek için, Doktor Elric Price ile anlaşır.

Sarah, yeğenini  ve başarılı doktor Eric Price’ı malikanesine davet eder. Bunu yaparken bir amacı vardır. Çünkü Sarah, bu malikaneyi  aslında kendisi için değil, burada hapsolmuş yüzlerce kötü ruh ve şeytan içinde hapsolsun diye yaptırmıştır. Bu kötü ruhlardan birisi ise diğerlerinden daha tehlikelidir ve Winchester ailesi ile görülecek bir hesabı vardır. Sarah ise, bu ruhları yeğeni ve doktor ile tanıştırarak, onların planını tersine çevirmek ister.