Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War

by

avengers_onsatis

Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan olaylar sonrası, evrenin kahramanları arasında bir bölünme yaşanır. Tüm kahramanlar farklı yollarda ilerler ve farklı yerlerde ve görevlerde de olsa dünyayı korumaya devam ederler. Ancak bu bölünme ve savrulma, sonsuzluk taşlarının peşinde olan korkutucu ve güçlü titan Thanos’un gelmesi ile kahramanları zor durumda bırakır.

Elinde olduğu kişiye sonsuz bir güç veren bu taşların hepsinin Thanos’un eline geçmesi, dünyanın sonu demektir ve tüm kahramanların, bu savaşı galip bitirebilmek için bir araya gelmesi gerekmektedir. Eğer tüm kişisel düşmanlıklarını bir kenara bırakıp güçlü bir ekip olarak çalışmayı başarabilirlerse, dünyanın kurtulma şansı olacaktır.

Marvel Sinematik Evreni’nin tüm kahramanlarını aynı filme toplayan Yenilmezler’in son filmi olan Sonsuzluk Savaşı’nda yönetmen koltuğunda Russo kardeşler oturuyor. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ise, Robert Downey JR., Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch gibi başarılı isimler yer alıyor. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı, 27 Nisan’da gösterime girecek.